از زمان شروع با توجه به سطح هر شخص بین 4تا 1 سال طول میکشد بدیهی است این زمان تقریبی است و میتواند برای افراد مختلف متفاوت باشد.

با توجه به کشوری که می خواهید مهاجرت کنید و اینکه چه آزمونی می خواهید شرکت کنید متفاوت است مثلا برای کشور آلمان سطح a1 الزامی است یا مثلا آزمون آیلتس نمره 6 به بالا نیاز دارید ولی به صورت کلی بهتر است برای زبان انگلیسی حداقل سطح Upper-Intermediate باشید.

برای اینکه موضوعات مورد بحث و یادگیری محوریت داشته باشند کتاب گزینه بهتری است.

در آموزشگاه ما بر خلاف آموزشگاه های دیگر سرعت کلاس های نیمه خصوصی بیشتر است ولی صد در صد کلاس خصوصی سرعت بیشتری نسبت به کلاس نیمه خصوصی دارد و شما میتوانید بیشتر از دو جلسه در هفته کلاس بردارید پس برای افرادی که عجله دارند یا تایم مشخصی نمی توانند در کلاس نیمه خصوصی شرکت کنند کلاس خصوصی گزینه بهتری می باشد.

کلاسهای ما  مخصوص افراد بالای 16 سال می باشد ولی دپارتمان کودک و نوجوان هم به صورت تخصصی آموزش افراد را از سن 6 تا 16 سالگی بر عهده دارد.

تمام کلاسهای زبان انگلیسی شامل خصوصی و نیمه خصوصی کلاسهای مکالمه و آیلتس یک ساعته می باشند . کلاسهای زبان آلمانی خصوصی نیز یک ساعته هستند.

کلاسهای زبان انگلیسی بین 5 تا 8 نفر هستند. کلاسهای زبان آلمانی بین 8 تا 15 نفره هستند.

برای تعیین سطح آنلاین نیازی نیست ولی جهت تعیین سطح تلفنی لطفا فرم تماس با ما را کامل نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت تماس حاصل نمایند.

لازم نیست آماده باشید دانش زبانی واقعی شما در بلند مدت در ذهن شما ثبت شده است و مطالعه‌ی پیش از تعیین سطح بی‌فایده است.

نیاز به نصب نرم افزار ندارید به آسانی با استفاده از سرور Big Blue Button وارد کلاس می‌شوید.

لطفا صفحه قوانین و مقررات را مطالعه کنید.

کلاسهای خصوصی با توجه به نیاز زبان آموز متفاوت است که حداقل تعداد ثبت نام کلاس 8 جلسه می باشد کلاسهای نیمه خصوصی 4 هفته میباشند که هفته ای 2 جلسه برگزار میشوند مجموعا 8 جلسه در ماه

کلاسهای خصوصی با توجه به نیاز زبان آموز می باشد و کلاسهای نیمه خصوصی با توجه به سطح زبان آموز بین 6 ماه تا یکسال طول می کشد.

برای کلاسهای خصوصی با هماهنگی استاد و زبان آموز امکان پذیر است.