اینجا در لرن تاک ما با استفاده از بسترهای نوین و مدرن آموزشی، محیطی را فراهم کرده‌ایم که هر فردی به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه خود برسد. در لرن تاک، زبان ‌آموزان می‌توانند بین 2 زبان انگلیسی و آلمانی با اساتید برجسته و با تجربه به سطح دلخواه خود با بالاترین درک در آن زبان برسند یا مدارک بین المللی را کسب نمایند. گروه آموزشی لرن تاک (Learntalk.ir) از سال 1397 کار خود را آغاز کرده است. ما با بهره گیری و استفاده از اساتید مجرب و آموزش دیده در تلاشیم تا همواره سطح زبان، دوستداران زبان را افزایش دهیم

A group of People
کار لرن تاک چیست؟

کار لرن تاک چیست؟

ما از اولین افرادی بودیم که بعد از همگیری ویروس کرونا در زمینه آموزش آنلاین فعالیت کرده‌ایم و در بستر و شبکه‌های گوناگون اجتماعی به این امر پرداخته‌ایم. لرن تاک یک مجموعه بزرگ برای آموزش زبان به صورت آنلاین یا تصویری می‌باشد که فعالیت خود را از 1397 آغاز کرده است و با ارائه برنامه و متد آموزشی شما را تا بالاترین سطح زبان های انگلیسی و آلمانی خواهد رساند. در این مجموعه کلاس‌ها نیز به صورت خصوصی برگزار می‌شود با این تفاوت که این کلاس ها با شرایط زبان آموزان برگزار شده و در هر تایم و زمانی که شما عزیزان خواستار آن هستید، برگزار خواهد شد. این مجموعه علاوه بر کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی به آموزش و برگزاری کلاس هایی برای آیلتس، تافل و دولینگو می پردازد.

لرن تاک برای زبان‌آموز

زبان آموز بعد از تعیین سطح که به صورت تلفنی نیز انجام می‌شود، می تواند طول دوره، روز و ساعت برگزاری کلاس ها به اختیار خود انتخاب کند. مهم‌‌ترین ویژگی‌‌های لرن تاک برای زبان ‌آموزان عبارت است از:

 • برگزاری جلسات و کلاس‌ها در روزهای انتخابی زبان ‌آموز و رزرو کلاس در روزهای جاری
 • امکان تغییر و لغو زمان کلاس‌ها
 • طول دوره های مناسب برای همه افراد
 • تعداد جلسات مناسب در ماه
 • مدت زمان کلاس ها طبق استاندار جهانی می‌باشد
 • شهریه مناسب و عالی برای هر ترم
 • دارای تخفیف در برخی ایام و ...

لرن تاک برای زبان‌آموز

اساتید لرن تاک

اساتید ما دارای مدارک بین المللی و سابقه تدریس در آموزشگاه‌ها و دانشگاه‌های معتبر و بزرگ کشور برای آموزش زبان انگلیسی و آلمانی آماده می‌باشند تا زبان آموزان عزیز را به بهترین شکل و روش آموزش دهند. اساتید ما، زبان آموزان را برای آزمون‌های آیلتس، تافل و دولینگو و .. آماده می کنند تا با بالاترین نمره و تضمینی در این آزمون‌های سخت قبول شوند. باید این نکته هم بدانید که تمام اساتید ما پیوسته تحت آموزش ‌های دوره ای و عالی هستند که این امر برای به ‌روزرسانی و ارتقاء سطح کیفی آموزش و تدریس آن ها می‌باشد.

ستاره

ستاره

ارغوان

ارغوان

سارا

سارا

محمد مهدی

محمد مهدی

چشم انداز لرن تاک

چشم انداز لرن تاک

مجموعه ما برای رسیدن به اهداف و خواسته هایی تلاش می‌کند که این چشم انداز‌ها عبارتند از:

 • ایجاد تحول و تغییر در روش و راه تدریس اساتید و ارتقاء کیفیت آزمون‌‌ها و تحصیل زبان ‌آموزان از طریق تدوین نگرش نوین بر سیستم های آموزشی و نوع تدریس
 • استفاده گسترده و وسیع از تکنولوژی‌های آموزشی
 • ارتقاء صنعت آموزش زبان‌‌های خارجی انگلیسی و آلمانی با سرعت یادگیری و کیفیت آموزش بالا و عالی
 • رشد به وسیله یادگیری مداوم
 • آموزش و تدریس زبان‌ بدون تبعیض و موقعیت جغرافیایی

مسئولیت اجتماعی لرن

امروز روزی است که باید فردا را بسازیم، قبل از این که فردا ما را تبدیل به دیروز و گذشته ای فراموش شده کند. ما محکم‌ترین قدم های خود را هزینه‌ این راه می‌کنیم تا از طبیعت و جامعه ‌ای بدون ناپاکی ‌ها و بی سوادی بهره‌ مند شویم و با خیالی راحت آینده را به فرزندان و آیندگان خود تحویل دهیم. از این رو مجموعه ما سعی کرده است تا جای ممکن دغدغه ‌مندی آموزشی و عکس ‌العمل خود را نسبت به اتفاقات و مشکلات جامعه را نشان دهیم. یکی از اقداماتی و کارها برای رفع این مشکلات انجام داده ایم، طرح کلاس‌های کرونایی یا خصوصی می باشد.

خانواده بزرگ لرن تاک

مجموعه ما، خود و همه زبان ‌آموزان عزیز را عضو یک خانواده دانسته که این خانواده عزیز و دوست داشتنی هر روز بزرگتر شده و بر تعداد آن نیز اضافه می ‌شود. در کنار این خانواده، تیمی جوان و پرشور با استفاده از فنآوری ‌های مدرن و به روز، به حفظ و بهتر کردن کیفیت خدمات لرن تاک و نوع تدریس آن ها مشغول هستند.

لرن تاک برای زبان‌آموز