زبان آلمانی سطح A1-1

مدرس: مطهره جهان نیا

تاریخ شروع: 01 مرداد، 1403 ساعت برگزاری: 19:00

ظرفیت باقیمانده: 3 نفر

قیمت: 1.900.000 تومان

مشاهده و ثبت نام
زبان آلمانی سطح A1-2

مدرس: مطهره جهان نیا

تاریخ شروع: 07 مرداد، 1403 ساعت برگزاری: 19:00

ظرفیت باقیمانده: 4 نفر

قیمت: 1.800.000 تومان

مشاهده و ثبت نام
زبان آلمانی سطح B1-1

مدرس: مهرانا نجار

تاریخ شروع: 20 مرداد، 1403 ساعت برگزاری: 20:00

ظرفیت باقیمانده: 6 نفر

قیمت: 2.100.000 تومان

مشاهده و ثبت نام

دوره آنلاین زبان آلمانی

بعضی افراد به‌ خاطر مشغله فراوان امکان حضور در کلاس‌ های حضوری زبان آلمانی را ندارند. به‌ همین خاطر شرکت در کلاس‌ های آموزش آنلاین زبان آلمانی لرن تاک به آن‌ ها کمک خواهد کرد تا بتوانند برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌ های آلمان و مهاجرت به قصد زندگی و کار در این کشور را راحت‌ تر اقدام کنند. انتخاب یک مؤسسه معتبر اولین قدم برای یادگیری صحیح و اصولی زبان آلمانی است. لرن تاک به‌ عنوان یکی از بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی می‌ تواند با برگزاری دوره‌ های آنلاین زبان آلمانی برای بزرگسالان، نوجوانان و کودکان قدم بزرگی را در این زمینه بردارد. آموزش زبان آلمانی توسط لرن تاک با بهره‌ گیری از کتاب‌ های جدید مورد تأیید سفارت آلمان و توسط برترین اساتید برگزار می‌ شود. اساتید این مجموعه دارای سابقه‌ ای درخشان و مدرک دانشگاهی مرتبط با موضوع تدریس هستند. اگر قصد آموزش زبان آلمانی دارید، توصیه می‌ کنیم در ادامه همراه لرن تاک باشید تا با ویژگی‌ های آموزش آنلاین زبان آلمانی و جزئیات آن آشنا شوید.

ویژگی آموزش آنلاین زبان آلمانی

آموزش آنلاین زبان آلمانی ویژگی‌ های منحصر به‌ فردی دارد که باعث شده‌ است امروزه اکثر افراد ترجیح شان شرکت در کلاس‌ های آنلاین باشد. مهم ترین ویژگی‌ های آموزش آنلاین زبان آلمانی شامل موارد زیر هستند:

 • در کلاس‌ های آنلاین زبان آلمانی برای انتقال راحت‌ تر مفاهیم یکسری فایل های پی دی اف کتاب در اختیار زبان‌ آموزان قرار می‌ گیرد تا بتوانند محتوای درسی را راحت‌ تر مطالعه کنند.
 • آموزش آنلاین بر بستر نرم‌ افزارهای قدرتمند آموزشی مثل نرم افزار Adobe Connect و SkyRoom به‌ صورت یک ارتباط تصویری انجام می‌ شود.
 • پس‌ از به پایان رسیدن هر سطح زبان‌ آموزان ملزم به شرکت در آزمون پایان سطح هستند تا بتوانند با قبولی در آن مدرک معتبر را دریافت کنند.
 • کیفیت کلاس‌ های آنلاین زبان آلمانی در لرن تاک تفاوتی با کلاس‌ های حضوری ندارد و از نظر پویایی به همان صورت خواهد بود.
 • مهم‌ ترین ویژگی شرکت در کلاس‌ های آنلاین زبان آلمانی لرن تاک این است که هیچ محدودیت زمانی و مکانی برای شرکت در این کلاس‌ ها وجود ندارد و به‌ راحتی می‌ توان با هر شرایطی در آن‌ ها شرکت کرد.
 • یکی دیگر از ویژگی‌ های بسیار مهم دوره آنلاین زبان آلمانی لرن تاک این است که شما می‌ توانید متناسب با روز و ساعت دلخواه خود از بین کلاس‌ های متنوع موجود در لیست کلاس‌ ها روز و ساعت موردنظر خود را انتخاب کنید.
 • می‌ توانید با خیال راحت در این دوره‌ ها ثبت‌ نام کنید و در هر کجای ایران و جهان یا در مسافرت هستید از یادگیری زبان آلمانی لذت ببرید.

نحوه برگزاری کلاس آنلاین زبان آلمانی

معمولاً کلاس‌ های زبان آلمانی در لرن تاک در ۱۰ الی ۱۲ جلسه حداکثر ۲.۵ ساعته است که بستگی به سطح و نوع کلاس دارد. همچنین لازم است بدانید که این کلاس‌ ها به صورت خصوصی و گروهی ارائه می‌ شوند که می‌ توانید در صورت تمایل در یکی از آن‌ ها شرکت کنید.

سبک یادگیری در دوره آنلاین زبان آلمانی

اگر می‌ خواهید زبان آلمانی را به‌ صورت اصولی یاد بگیرید، باید سبک یادگیری خودتان را بشناسید تا بتوانید کیفیت و سرعت یادگیری را با تمرکز روی سبک موردنظر افزایش دهید. خوشبختانه امروزه برای آموزش زبان آلمانی به‌ صورت مجازی می‌ توان از روش‌ های مختلف استفاده کرد که زبان‌ آموزان متناسب با مهارت‌ های خود بهترین سبک را انتخاب می‌ کنند.

سبک جنبشی

اگر افراد بتوانند از طریق تعامل با یکدیگر آموزش مفیدتری را تجربه کنند، از سبک جنبشی استفاده شده است. معمولاً در دوره‌ های آموزش آنلاین زبان آلمانی در لرن تاک زمینه فعالیت زبان آموزان فراهم شده تا بتوانند از این روش آموزش باکیفیت‌ تری را تجربه کنند.

سبک شنیداری

برخی افراد نیز با استفاده از فایل‌ های صوتی و پادکست ها می‌ توانند زبان آلمانی را به‌ خوبی یاد بگیرند که شیوه‌ شنیداری برای آن‌ ها مفیدتر است.

سبک بصری

برخی افراد با وجود تصاویر و به‌ طور کلی گرافیک بهتر می‌ توانند مطالب را درک کنند و یاد بگیرند.

آشنایی با سطوح زبان آلمانی

آموزش زبان آلمانی در سطوح مختلفی انجام می‌ شود که زبان آموزان باید با این سطوح آشنایی کامل داشته باشند تا بتوانند به‌ راحتی هر کدام از آن‌ ها را پشت‌ سر بگذارند. توصیه می‌ کنیم اگر قصد یادگیری زبان آلمانی دارید، حتماً سطوح آن را بشناسید تا یک چشم‌ انداز کلی به دوران آموزش داشته باشید.

سطح آغازین یا A1

در پایان سطح آغازین زبان آلمانی زبان آموزان می‌ توانند جملات ابتدایی را به‌ کار ببرند و مکالمات روزمره خود سطح از زبان آلمانی در ایران طرفداران زیادی پیدا کرده‌ است؛ زیرا اکثر کسانی که قصد مهاجرت به کشور آلمان را دارند، باید این مدرک را دریافت کنند.

سطح مقدماتی یا A2

سطح مقدماتی معمولاً جامع‌ تر از سطح آغازین است؛ زیرا در پایان یادگیری آن زبان آموزان می‌ توانند موضوعات آسان‌ تر می‌ شود و حتی می‌ توانند مطالب پیچیده‌ تر را در مقاله‌ های کوتاه، تبلیغات و روزنامه‌ ها درک کنند.

سطح متوسط یا B1

در سطح متوسط یادگیری زبان آلمانی معمولاً زبان‌ آموزان به تسلط بیشتری به لغات و واژگان دست می‌ یابند. آ این سطح از زبان آلمانی به کشورهای آلمان و مهاجرت کنند، به راحتی می‌ توانند نیاز خود را برطرف کنند. به‌ همین خاطر اکثر کسانی که قصد مهاجرت به آلمان از طریق اخذ ویزای کاری را دارند، در این‌ سطح از آموزش زبان آلمانی شرکت می‌ کنند.

سطح بالای متوسط یا B2

درک مطالب انتزاعی یا پیشرفت در زبان آلمانی در سطح بالای متوسط ی dir="lt کاملاً روان و پیوسته صحبت خواهند کرد. این سطح از زبان آلمانی مناسب کسانی است که قصد ادامه تحصیل در کشورهای آلمان یا اتریش را دارند؛ زیرا امروزه اغلب دانشگاه‌ های آلمان برای پذیرش دانشجو مدرک dir="ltr">B2 را از متقاضیان درخواست می‌ کنند. به‌ همین خاطر در کشورمان طرفداران شرکت در آزمون، قبولی و اخذ مدرک این سطح رو به افزایش است.

مزایای شرکت در کلاس آنلاین زبان آلمانی لرن تاک

شرکت در کلاس آنلاین زبان آلمانی لرن تاک مزایای بسیار زیادی برای زبان‌ آموزان دارد که از جمله آن‌ ها می

 • تمامی آموزش ها تحت نظر اساتید تحصیل‌ کرده و مجرب انجام می‌ شود.
 • با بهره‌ گیری از نرم‌ افزارهای قدرتمند آموزش آنلاین دنیا شرکت در کلاس برای زبان‌ آموزان آسان شده‌ است.
 • تمامی آموزش ها برگرفته از جدیدترین کتاب سفارت آلمان انجام می‌ شود.
 • کلاس‌ های آنلاین در لرن تاک به‌ صورت گروهی و خصوصی برای تمامی سنین ارائه می‌ شود.
 • زبان‌ آموزان برای شرکت و قبولی در آزمون A1 فارت آلمان آماده خواهند شد.
 • پس‌ از پایان هر سطح و کارنامه به‌ صورت اینترنتی با ذکر تمامی جزئیات ارائه خواهد شد.
 • کسانی که علاقه دارند از سطح دقیق و واقعی زبان آلمانی خود مطلع شوند می‌ توانند در آزمون تعیین سطح آنلاین و رایگان لرن تاک شرکت کنند.

هزینه دوره آنلاین زبان آلمانی

هزینه دوره آنلاین زبان آلمانی متناسب با نوع کلاس یعنی به‌ صورت گروهی یا خصوصی، فشرده یا فوق فشرده و نسبت می‌ توانید در میان آن‌ ها هزینه کلاس موردنظر خود را مشاهده کنید.

بهترین سایت برای آموزش آنلاین زبان آلمانی

در سایت لرن تاک خدمات آموزش آنلاین زبان آلمانی مطابق با ساختار یکسان و یکپارچه زیر نظر اساتید باتجربه و تحصیل‌ کرده انجام می‌ شود. شما می‌ توانید زبان آلمانی را با شرکت در کلاس‌ های گروهی یا خصوصی به صورت کامل یاد بگیرید. اگر در مورد کلاس‌ های آنلاین زبان آلمانی نیاز به اطلاع از جزئیات دارید، می‌ توانید با کارشناسان آموزشی ما در ارتباط باشید و از مشاوره‌ تخصصی همکاران به‌ صورت رایگان بهره‌ مند شوید.