کلاس آنلاین مکالمه آیلتس

کلاس آنلاین مکالمه آیلتس

تاریخ انتشار: جمعه, 31 فروردین 1403 | 22:48

در زندگی‌‌های امروزی داشتن تبحر و دانش نسبت به زبان انگلیسی بسیار ضروری است. در بسیاری از موارد مانند تحصیل در دانشگاه‌‌های خارجی و یا کار کردن در کشورهای انگلیسی زبان، نیاز به ارائه مدرک زبان انگلیسی دارید. ازجمله معتبرترین آزمون‌‌ها در این زمینه می‌توان به آزمون‌‌های آیلتس و تافل و pte اشاره داشت. که برای دریافت آن میتوانید از آموزش آنلاین زبان انگلیسی آیلتس لرن تاک استفاده کنید.هرکدام از این آزمون‌‌ها دارای چهار مهارت مختلف هستند که یکی از مهم‌ترین مهارت‌‌ها مکالمه است.

 تا زمانی که یک فرد نتواند روان و شیوا نسبت به یک زبان صحبت کند، نمی‌تواند ادعای یادگیری آن زبان را داشته باشد. کسب مهارت در مکالمه زبان انگلیسی برای زندگی در کشورهای خارجی زبان بسیار مهم است، همچنین نمره‌ای که بخش اسپیکینگ آیلتس و یا آزمون‌‌های دیگر ارائه می‌شود برای گرفتن پذیرش از کشورهای خارجی بسیار حائز اهمیت است. در این راستا قصد داریم تا یک کلاس آنلاین مکالمه آیلتس را به شما معرفی کنیم.

 مکالمه آزمون آیلتس

 همان طور که گفتیم آزمون آیلتس دارای چهار بخش مکالمه، شنیدار، نوشتار و خواندن است. هرکدام از این مهارت‌‌ها به طور جداگانه مورد سنجش قرار گرفته و در مجموع نمره آن‌‌ها با هم جمع زده می‌شوند و نمره نهایی آزمون آیلتس تعیین می‌شود. یکی از مهم‌ترین بخش‌‌ها برای این آزمون، قسمت مکالمه آن است.

 مکالمه خود آزمون دارای سه قسمت مختلف است. در قسمت اول  فرد آزمون گیرنده سوالاتی پیرامون زندگی شخصی، فعالیت‌‌ها، سرگرمی‌ها، کار و موارد دیگر از فرد می‌پرسد. در این بخش است که یک داوطلب در طول دو دقیقه باید پاسخ سوال را با زبانی بسیار شیوا بیان کند. در این قسمت توجه به گرامر جملات و همچنین بکار بردن لغات صحیح و کاربردی بسیار حائز اهمیت است.

در قسمت بعدی موضوعی به فرد داده می‌شود و پیرامون آن موضوع سوالاتی پرسیده می‌شود که این سوالات نیز باید با دقت بالا پاسخ داده شوند. در قسمت آخر نیز بسته به نوع آزمون ممکن است سوالات متعدد و مختلفی پرسیده شود و یا موضوعی برای صحبت کردن به فرد داده شود.

  اهمیت کلاس آنلاین مکالمه آیلتس

 پس از بررسی این قسمت در آزمون آیلتس و اهمیت مکالمه به نحوه ی کسب مهارت در این قسمت می‌رسیم. بدون شک توانایی مکالمه در صحبت با افراد دیگر و بکار بردن کلمات و جملات به انگلیسی تقویت می‌شود. یک زبان آموز باید در فعالیت‌‌های روزانه خود سعی کند به زبان انگلیسی صحبت کرده و حتماً پارتنر زبان برای مکالمه و تعامل داشته باشد.

 کلاس آنلاین مکالمه آیلتس می‌تواند برای بهبود این مهارت بسیار مؤثر باشد. در این کلاس‌‌ها زبان آموزها با همدیگر ویا زبان آموزان با استاد صحبت کرده و خود را به چالش می‌کشند. با برگزاری کلاس‌‌ها با برگزاری دوره‌‌های کنفرانسی در کلاس و ارائه موضوع برای صحبت کردن به زبان آموزان، می‌توان مهارت مکالمه  آن‌‌ها را تا حد زیادی تقویت کرد. به همین دلیل است که برای تقویت این مهارت شرکت در کلاس آنلاین مکالمه آیلتس بسیار حائز اهمیت است.

 بهترین کلاس آنلاین مکالمه آیلتس

 شاید برای شما سوال باشد که از کجا کلاس آنلاین مکالمه آیلتس را پیدا کنید؟

 مجموعه learn talk به طور اینترنتی و آنلاین شرایطی را برای شما عزیزان فراهم آورده تا به راحتی بتوانید در کلاس‌‌های مکالمه و اسپیکینگ شرکت کرده و با دیگر زبان آموزان به صحبت کردن بپردازید. دراین صورت بدون نیاز به مراجعه حضوری و صرف زمان یا هزینه‌‌های اضافی این مهارت را در خود تقویت می‌کنید.

  مجموعه learn talk دوره‌‌های مکالمه زبان انگلیسی برای  کسب مهارت و و توانایی پاسخ گویی به سوالات آیلتس برگزار می‌کند. دوره‌‌های این مجموعه هم به طور خصوصی و هم به طور نیمه خصوصی برگزار می‌شود که کلاس‌‌های نیمه خصوصی بین دو تا چهار نفر عضو دارد. همچنین سطح کلاس‌‌ها برای تمامی ‌رده‌‌های سنی تعیین شده و کودکان، نوجوانان و بزرگسالان می‌توانند در کلاس‌‌های هم دوره‌‌ خود شرکت کنند.

مزایای کلاس‌های مجموعه learn talk

 منابع آموزشی که در دوره‌‌های مکالمه این کلاس در نظر گرفته می‌شود، کتاب‌‌های معروف زبان انگلیسی و از انتشارات کمبریج مانند American English file است. همچنین کتاب‌‌هایی که برای کودکان در نظر گرفته می‌شود نیز مناسب سطح آن‌‌ها بوده.  زبان آموزانی که صرفاً برای آزمون آیلتس آماده می‌شوند از کتاب‌‌های جدید و حرفه ای ماmindset که از انتشارات دانشگاه کمبریج است استفاده می‌کنند. اصلی‌ترین تأکید دوره آنلاین مکالمه در این مجموعه، تقویت مکالمه زبان آموز است .به طوری که پس از گذشت چند جلسه به راحتی بتواند نیازها و نظرات خود را به زبان انگلیسی بیان کرده و مشکلی در این زمینه نداشته باشند. این کلاس‌‌ها برای تمامی‌ سطوح در نظر گرفته و افرادی که سطح خود را به خوبی نمی‌دانند و یا پیش زمینه ای نسبت به مکالمه دارند می‌توانند ابتدا تعیین سطح شده و سپس متناسب با سطح خود کلاس انتخاب کنند.

 از دیگر مزیت کلاس‌‌های مجموعه learn talk می‌توان به آنلاین بودن آن اشاره داشت.  برای ثبت نام در کلاس‌‌ها کافی ست به آدرس اینترنتی سایت learn talk  مراجعه کنید. پس از آن از قسمت منو می‌توانید کلاس‌‌هایی که در حال حاضر در این مجموعه برگزار می‌شود را مشاهده کنید. سطح کلاس‌‌ها از مرحله ابتدایی و استارتر تا مرحله پبشرفته ادامه دارد.  همچنین می‌توانید کلاس را بر حسب نوع آزمون موردنظر نظیر آیلتس یا تافل یا پی تی ای و... نیز انتخاب کنید.

 در مرحله بعد تیم و گزینه دیگر منو، کلاس خصوصی است که در این کلاس افراد به طور خصوصی و تک نفره در کلاس شرکت می‌کنند. ساعت این کلاس‌‌ها متناسب با زمان خالی زبان آموز در نظر گرفته می‌شود و هر فرد می‌تواند ساعت خاصی را انتخاب کند.  خوبی کلاس‌‌های خصوصی برای افراد شاغل و یا افرادی است که محدودیت زمانی دارند. همچنین برای تعیین سطح می‌توانید قسمت بعدی منو را  انتخاب کرده و در آن شرکت کنید.  برای شروع زبان خود را وارد کرده و سپس به سوالاتی که در نظر گرفته شده پاسخ می‌دهید. همچنین اگر قصد کسب اطلاعات بیشتر در زمینه آزمون آیلتس، مکالمه آن، نمره بندی این آزمون، گرامر، کتاب‌‌ها، آموزش و موارد دیگر دارید می‌توانید وبلاگ یا سایت را مشاهده کنید.

 جمع بندی

 یکی از بهترین و راحت‌ترین راه‌‌ها برای کسب مهارت در مکالمه زبان انگلیسی، شرکت در کلاس آنلاین مکالمه آیلتس است. با شرکت در این کلاس‌‌ها و بهره مندی از تدریس دبیر و مکالمه با دیگر زبان آموزان می‌توانید مهارت خود در زمینه اسپیکینگ را افزایش دهید.


دسته بندی ها: آموزش
https://ui-avatars.com/api/?name=%D9%85+%DB%8C+%D9%BE&color=7F9CF5&background=EBF4FF

محمد یاری پور

نویسنده