• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

مکالمه زبان انگلیسی

به پادکست های زبان انگلیسی گوش دهید.

 

پادکست ها و اصولا هر نوع فایل شنیداری می تواند روند آموزش مکالمه زبان انگلیسی شما را تسریع کند. این پادکست ها که بر همین  مبنا نیز تولید شده اند می توانند ذهنیت شما را به گونه ای آماده سازی کنند که در نهایت بتوانند زمینه ساز یک گفتگو و مکالمه مناسب برای شما باشند.

 

سعی کنید به نوع ادا و تلفظ کلمات و به طور کلی زیر و بم کلمات دقت کنید. متوجه میشوید که زبان انگلیسی ظرافت های زبانی زیادی دارد. به لهجه های مختلف و زبان های بومی مختلفی که در زبان انگلیسی وجود دارد گوش دهید و پادکست های متنوعی را که در این زمینه آماده شده اند تهیه نمایید.

 

گاهی  وقت ها این پادکست ها به سادگی قابل دانلود بوده و در ظرف چند دقیقه در اختیار شما قرار می گیرند بنابراین پادکست ها را  در آموزش مکالمه زبان انگلیسی جدی بگیرید. همچنین می توانید این پادکست ها را  اولویت بندی کرده و سطح فهم و درکتان از مطالب موجود را با هر بار  گوش دادن به آنها  ارتقا دهید.

 

 

2-کلمات را به حافظه بلند مدت بسپارید.

 

انگلیسی ها ضرب المثل معروفی دارند که می گوید چیزی را که از آن استفاده نکنید ناگزیر از دست می دهید. این مثال کاملا با آموزش مکالمه زبان انگلیسی  و روند آن در زبان انگلیسی سنخیت دارد. به عبارت دیگر در صورتی که شما کلمات و عباراتی را که در آموزش مکالمه زبان انگلیسی یاد می گیرد به طور مرتب در طول هفته و در جملات مشخص مورد استفاده قرار ندهید ممکن است آن کنید.

 

بنابراین بهترین راه تمرین و جمله سازی با استفاده  از واژگان جدید است. برای به خاطر سپردن منتظر نباشید تا دفعه بعد دوباره آن را حفظ کنید. بهتر است از همان لحظه کار را شروع کنید.

 

3-جملات و عبارات را به طور کامل یاد بگیرید و به خاطر بسپارید.

 

جملات را ناقص و یا نیمه کاره رها نکنید. لازم است تا به هر نحوی این جملات را یاد بگیرید. در آموزش مکالمه زبان انگلیسی بر این نکته اساسی تاکید می شود که بهتر است بدین منظور معادل یابی کنید. یعنی زمانی که شما از جمله گرسنه ام در زبان مادری خودتان استفاده میکنید معادل انگلیسی آن را به طور کامل در جملات به کار بگیرید.

 

4-برای یادگیری گرامر وسواس نداشته باشید.

یکی از چیزهایی که ممکن است تا حدودی آموزش مکالمه زبان انگلیسی شما را تحت تاثیر خود قرار دهد گرامر این زبان است. فراموش نکنید حتی افرادی که زبان انگلیسی به نوعی زبان مادری آنان به شمار می رود در قواعد دستوری و کاربردهای جملات بر حسب گرامر این زبان دچار اشتباه می شوند  و این یک چیز کاملا طبیعی است. در عوض سعی کنید تا توانایی های خودتان را در زمینه نوشتار، گفتار و درک مطلب افزایش دهید تا خطاهای دستوری را بتوانید به نوعی از این طریق پوشش دهید.

ژانویه 3, 2021

0 پاسخ به "مکالمه زبان انگلیسی"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.